משלוחים והחזרות

משלוחים:
ברכישה באתר תוכלו להנות ממשלוחים עד לדלת הבית, עד 3-5 ימי עסקים.
עלות משלוח של הזמנה שסכומה אינו עולה על 249 ₪ - תעמוד על 14.9 ₪ דמי משלוח.
עלות משלוח של הזמנה שסכומה עולה על 249 ₪ יהיה ללא עלות משלוח.

משלוח עד הבית: המשלוח מגיע עם שליח עד הבית או מקום העבודה בטווח של 3-5 ימי עסקים (ימי עסקים הינם ימי חול א-ה ואינם כוללים סופי שבוע, חגים ומועדים וערבי חג. יום ההזמנה אינו נחשב ליום עסקים).המשלוח יסופק באמצעות חברת שילוח חיצונית. המשלוחים יתבצעו לאזורים שאליהם תגיע חברת השילוח החיצונית והכל בכפוף למדיניות חברת השילוח החיצונית לרבות בעניין ההתחייבות למועד השילוח.
שימו לב - זמן המשלוח ליישוב קצה עלול להתארך בשל יום אספקה בודד בשבוע.

משלוחים מהירים באמצעות VELO:
שליחות מהיום להיום באמצעות Velo-
לרשימת הערים

והינו זמין בימי העסקים א-ה עד השעה 11:00 באותו יום. על המזמין להיות זמין בכתובת ובמספר הנייד שספק עם הזמנת השירות. השליחות הינה בעלות דמי משלוח של 35 ₪.

שליחות מהיום למחר באמצעות Velo-
לרשימת הערים

שעות החלוקה הינן בין השעות 14:00 ועד 21:00.

והינו זמין בימי העסקים א-ה לאחר השעה 11:00 בצהרי אותו יום. הזמנות שהוזמנו בשירות זה יסופקו ביום העסקים הבא. על המזמין להיות זמין בכתובת ובמספר הנייד שספק עם הזמנת השירות.
השליחות הינה בעלות דמי משלוח של 35 ₪.

**לא ניתן לשנות כתובת לאחר העברת המשלוח לחברת השילוח החיצונית.
* שימו לב - זמן המשלוח ליישוב קצה עלול להתארך ויסופק למעלה מ-3 ימי עסקים בהתאם למדיניות חברת השילוח החיצונית.*

איסוף מסניף- לקוח אשר יבחר איסוף חבילה מסניף, יקבל הודעה לכתובת המייל כאשר החבילה תגיע לסניף שבחר. המשלוח שלך יגיע לסניף הנבחר 3-5 ימי עסקים ממועד ההזמנה (שימו לב- יום ההזמנה אינו נחשב ליום עסקים). רשימת הסניפים מהם ניתן לאסוף חבילות מופיעה בתהליך הרכישה עצמו. אין לגשת לסניף לאיסוף החבילה, טרם קבלת המייל המאשר את קבלת ההזמנה בסניף. בבחירת איסוף עצמי מסניף אין חיוב נוסף של דמי משלוח.

נקודות החלוקה של E POST – השירות יבוצע ע"י חברת HFD . שירות EPOST מאפשר לקבל חבילות בנקודות חלוקה ו/או בתאים אוטומטיים (לוקרים) בפריסה ארצית רחבה, כמפורט באתר EPOST. זמן הגעת המשלוח בשירות EPOST בהתאם למדיניות חברת HFD.
זמן אספקה עד 5 ימי עסקים מיום למחרת ביצוע ההזמנה.
בעת הגעת החבילה ליעדה, יישלח מסרון (SMS) למספר שצוין בעת ביצוע הרכישה באתר עם פרטי האיסוף והקוד האישי (עם קוד סודי ופרטי כתובת האיסוף). בקנייה מעל 249 ₪ המשלוח חינם. בקניה עד 249 ₪ המשלוח בעלות 9.90 ₪.

*חברת HDF רשאית להעביר את החבילה לנקודה חלופית ע"פ שיקול דעתה.
( באותה עיר ובטווח של 3 ק"מ מהנקודה המקורית שנבחרה ), חשוב לאסוף את החבילה עד שבוע מהגעתה לנקודה, לאחר מכן החבילה תוחזר למחסני החברה ותזוכה כספית.

החלפות/ החזרות:
ניתן לבצע החזרות/החלפות מידה בסניפי הרשת, החלפת מידה או גוון ללא החלפת דגם /או החזרה לצורך החזר כספי*

החלפות בסניפים ייעשו בסניפי רשת סטורי למעט סניפי אאוטלט.

החלפות ע"י שליח - ניתן לשלוח לנו בקשה להחלפת מידה או גוון בלבד (לא דגם),
ההחלפה הינה חד פעמית וללא עלות שילוח, על בסיס מלאי זמין באתר .
בקשת החלפה תעשה במייל בלבד עם ציון המק"ט למידה החלופית ומס' ההזמנה ,
יש לשלוח את הבקשה במייל: service@storyonline.co.il 


אם אתם רוצים להחזיר פריטים באמצעות חברת שילוח. יש לכתוב לנו מייל לכתובת service@storyonline.co.il בצירוף מס' הזמנה וכתובת לאיסוף. עלות האיסוף הינה 19 ש"ח אשר יקוזזו מסך ההחזרה. 

במידה והתחרטת על הקנייה על אף שהפריט שקנית הגיע באופן תקין, הנך זכאי לזיכוי מלא על הקנייה בתוך 14 יום מיום קבלת המשלוח או איסוף עצמי מהסניף.

קיבלתם מתנה, ואתם רוצים זיכוי לאתר? אין בעיה, יש לעדכן את שירות הלקוחות שלנו במייל: service@storyonline.co.il על מנת שננפיק שובר דיגיטלי לרכישה ברשת /אתר .
*לא ניתן לבצע החזרה בסניף עזריאלי חיפה .


שאלות נוספות? ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו:
לכל שאלה אנחנו כאן לרשותך
בדואר אלקטרוני service@storyonline.co.il